Mon09222014

Son Güncelleme10:36:30 AM GMT

BELLA B ANNE SERİSİNİN ARDINDAN BEBEK SERİSİ DE ARTIK TÜRKİYE'DE

  • PDF

Bize markanız hakkında bilgi verir misiniz?

Bella B Amerika’da 2000’den fazla ACOG (Amerikan Jinekoloji Derneği) üyesi doktorun desteğiyle lider konumda bulunan, organik içeriklere sahip, hamilelik ve sonrası cilt bakımı ve bebek cilt bakımı serisi. Bella B ürünlerinde Bella B tamamen organik ve doğal içeriklere sahip olmasının yanı sıra, çok geniş ve farklı ürünlere sahip bir bakım serisi.  Organik olmayan içeriklerinin hepsi de doğal. İçerisinde paraben, petrol ve lanolin bulunmuyor. Anne ve bebeğe zarar verme riski de böylelikle ortadan kalkıyor. BELLA B ürünleri tedaviye yardımcı olurken cilt bakımını da sağlayacak içerikler ihtiva ediyor. Bunun yanında ürün gamımız özellikle anne serisi olmak üzere muadilsiz ürünler içeriyor.

Muadili olmayan ANNE  ürünleri neler?

Hamilelikte ve sonrasında yaşanabilen;

Hemoroid ve Genital bölge yanma, kızarıklık, kuruluk rahatsızlıklarında BEE RELIEVED ile, Saç dökülmesi ve matlaşma problemlerinde SILKY MAMA ile,

Akne ve yağlı ciltlerde sebum dengesi için FOAMING FACE WASH ile,

Hamilelik, Güneş ve lekelerinde Peeling yapmadan leke giderici özelliği GLOWING ile, sezaryen izlerini minimize etme ve emzirme döneminde kullanılatbivlen TUMMY HONEY CREAM ile,

Hamilelik v e sonrası selülitte  BODY BUZZ ürünleri ile tedaviye yardımcı  çözüm önerileri sunuyoruz.

BELLA B Bebek serisinde farklı olan ürünlerinizden bahseder misiniz?

Mentol içermeyen (Bebeklerde mentol içeren ürünler kullanılması önerilmez, sakıncalıdır.)  burun tıkanıklığı ve hırıltılı nefes alma problemlerine yönelik yenidoğan bir bebeğin bile kullanabileceği nefes açıcı ürünümüz LITTLE BEE RUB ile,

İlkbaharda  aramıza katılacak olan SPF 40+ Güneş Koruyucumuz  organik içerik ve cildi besleyici içeriği ile SUNNY BEE güneş koruyucu ürünü ile, Organik içerikleriyle bebeklerde konak problemlerini çözmeye yardımcı şampuan BEE GONE CRADLE CAP ürünü ile tedaviye yardımcı çözüm önerileri sunuyor.

Anne ve babaların bebeklerinde en çok karşılaştıkları sorunun pişik olduğunu biliyoruz. Pişik sorunu için tavsiye edeceğiniz bir ürün var mı?

Bella B Bebek serisindeki en önemli ürünlerden biri de pişik kremi HONEY BUM %20 Çinko oksit içeriği ile çok farklı ve önemli bir ürün.

Dünya pediatri birliğinin önerdiği oranlarda çinko oksit içeriyor. Bu oran pişiği hem önlüyor hem de tedavi ediyor. Daha düşük oranlardaki çinko oksit oranları önleyici ancak eğer pişik gelişirse tedavi edemiyor, yüksek oranlarda çinko oksit içerdiğinde tedavi edersiniz ancak uzun kullanımda mantar enfeksiyonu gelişme riski taşır onun için HONEY BUM ideal oranı ile pişik problemlerinde iyi bir öneri olma özelliğini taşıyor.

Pişik ürününüzün satışı konusunda  eczacı ve personeline öneriniz var mı?

Eczacı veya eczane çalışanı anneye şu soruyu sormalı,’’ Bebeğinizi pişik olmadan büyütmek ister misiniz? ‘’Alacağı cevap tabii ki evet olacaktır.

Anneler, bebeği 2,5-3 yaşına gelene kadar 1200 ile 1800 kez bez değişimi yapar eğer her bez değişiminde HONEY BUM pişik ürününü kullanırsa yaklaşık 20 ile 28 kutu pişik kremi kullanır bu  3 yıl içinde yaklaşık 700 ile 950 TL arasında bir tutar yapar. Anne için pişik yaşayan çocuğunu bir kez bile doktora götürmesi durumunda bunun iş gücü kaybı, doktor ücreti ve tabiî ki bebeğin yaşadığı acı fazlası ile karşılayacaktır. Önemli olan pişik oluşmasını önlemek. %20 çinko oksit oranı ile pişiği önler ve tedaviye yardımcı olabilirsiniz. Ayrıca, HONEY BUM içeriğinde Keten Tohumu Yağı ve Arnica Montana Çiçeği ile kızarıklığı ve acıyı azaltarak  bebeğinize iyi bir cilt bakımı sağlayabilirsiniz.

 

Mustafa Özarslan’a verdiği bilgiler için teşekkür ediyoruz.

Görülüyor ki artık eczanelerimizde ürün yelpazesini genişletmeli,anne ve bebek bakım ürünlerine de geniş yer vermeliyiz. Amacımız hastalarımız &müşterilerimiz sağlık sorunu yaşadığında çözüm bulduğu nokta olmaktan çok, sorun yaşamamaları için önerilerde bulunan danışmalar haline gelmek olmalı.

Hepinize SAĞLIKLI, MUTLU, GELECEĞE DAHA AYDINLIK BAKABİLECEĞİMİZ  güzel bir yıl diliyorum. Her şey gönlünüzce olsun. SEVGİLER.

BİZİMECZACI


Eczacı


Frekans


SİGORTACI


LOG